Brünner Samuel (Pohořelice 1858 - 1939 Brno)
Pohled na zámek v Hranicích na Moravě, signováno vlevo dole S. Brünner Brünn, kombinovaná technika/papír, 49,5 x 33,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |